Malibu

Oficjalna strona organizacji !

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-10-11 12:32:18

IncaVioletta
Presidente
Skąd: Malibu
Dołączył: 2015-04-26
Liczba postów: 163
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Z dniem 11.10.2016r. mamy przyjemność otworzyć po raz pierwszy rekrutacje do organizacji Malibu.
Wszystkich chętnych zapraszam do napisania podania w tym oto dziale zgodnie ze wzorem, który znajdziecie TUTAJ

Tak więc zachęcamy do napisania podania, powodzenia :-)





*Podania bez wzoru będą odrzucane
*Przed napisaniem podania zapoznaj się z zasadami

Offline

#2 2016-10-11 13:29:34

Extrims
Usuario
Dołączył: 2016-10-11
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Imię: Mateusz
Wiek:  17 lat
Nick w grze: Extrims
Staż na serwerze: Prawie od początku serwera
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?: Tak
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania): Mam na imię Mateusz.Mam 17 lat i obecnie jestem uczniem II klasy Technikum w swojej miejscowości.Na co dzień interesuje się sportem a szczególnie piłką nożna.Jestem typem osoby,która jest miła,pomocna,ogarnięta, a także cierpliwa.Zawsze dążę do porozumienia,łatwo się ze mną dogadać,Jetem typem osobowosci ,która umie postawic na swoim ale także często potrafi dojść do kompromisu,tak aby było dobrze dla wszystkich stron
Jestem kulturalną osobą, która uwielbia sport. .Ogólnie jestem człowiekiem w którym jest mnóstwo energii i zapału do życia. Codziennie na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech.
Moja ciekawa osobowość pozwala mi ubarwić życie, które czasami traci sens lecz tylko na parę ulotnych chwil. Jestem osobą niezależną, kochającą własne towarzystwo. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiały i opiekuńczy. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Jak każdy z nas posiadam chwilę niedoli i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy. Nie lubię krytyki lecz chętnie słucham pochwał pod swoim adresem bowiem sprawia mi to wiele satysfakcji i radości. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Jestem tolerancyjny i lojalny wobec swoich przyjaciół i ludzi nieznajomych. Życzliwy dla znajomych i pragnący szczęścia innych. Nie daję się ponieść nerwom i emocjom. Potrafię uczyć się na własnych życiowych błędach. Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają. Potrafię cieszyć się chwilą. Nie znoszę obłudy, prowizorki i bylejakości. Uwielbiam dobrą zabawę i jestem okraszony niemałą dawką humoru.
Moje zainteresowania wiążą się z naukami humanistycznymi a w szczególności z historią. W przyszłości marzę o studiach psychologiczno- pedagogicznych. Interesuje się również kuchnią a także służbami mundurowymi.
Uważam, że jestem osobą lubianą, gdyż spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemnić.
Dlaczego chcesz dołączyc do organizacji: Szukam jakieś zgranej ekipy,z luznymi zasadami,miłą atmosferą.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?:  Tak

Offline

#3 2016-10-11 14:15:36

Kinia
Usuario
Skąd: Limanowa
Dołączył: 2016-10-11
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Imię:  Kinga
Wiek:  14;33
Nick w grze: Kinia
Staż na serwerze: Dbid 403 grałam już wcześniej na pierwszej edycji może 1 miesiąc co do godzin i teraz gram od początku nowej
Czy posiadasz działający mikrofon?:  oczywiście
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?:  tak korzystam
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania):  Jestem Kinga. Interesuje się sportem, służbami mundurowymi. Jestem miła lecz są dni w których mogę być poddenerwowana i staram się wtedy nie wchodzić na serwer czy odzywać się za dużo do kolegów, jestem przyjazną osobą i nie chce aby osoby które lubię odwróciły się, jestem też człowiekiem więc są sytuacje w których nie wytrzymuje i tracę nad sobą kontrole. Staram się wywoływać kłótni sprzeczek ale zdarza mi się.
Dlaczego chcesz dołączyc do organizacji: Pisano iż jest to organizacja z dobrą atmosferą, a ja lubię  jeżeli jest bardzo dobra atmosfera.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?:  Oczywiście, że się zapoznałam jak i też postaram sobie go utrwalić.


Piękność  nie jest tym co widzisz lecz tym co ktoś ma w sobie

Offline

#4 2016-10-11 15:13:26

Kacperczok
Usuario
Skąd: Kretków/ Wielkopolska
Dołączył: 2015-04-28
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Imię: Kacper
Wiek: 17
Nick w grze: Kacperczok
Staż na serwerze: Gram od 2 edycji,  równo od otwarcia serwera.
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?: Tak
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania): Na imię mam Kacper, mieszkam w małej wsi w województwie Wielkopolskim. Jak wyżej napisałem mam 17 lat. Uczęszczam do 3 klasy technikum. Po szkole średniej mam aspiracje na studia SA PSP w Poznaniu. Moją pasją jest pożarnictwo. Służę w miejscowej OSP.  Jestem osobą kulturalną, spokojną i cierpliwą. Nie cierpię ludzi krzyczących i piszczących na mumble.
Dlaczego chcesz dołączyc do organizacji: Szukam zgranej i wyluzowanej ekipy. Na serwerze poza służbą, praktycznie nie mam co robić, bo nie mam z kim.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: Tak.

Offline

#5 2016-10-11 17:20:48

Qbiszon
Usuario
Dołączył: 2016-10-11
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 49.0.2623.110

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Imię:  Kuba
Wiek: 16
Nick w grze:  Qbiszon
Staż na serwerze:  DBID 340
Czy posiadasz działający mikrofon?:  Tak
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?: Tak
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania): Mam na imię Kuba, mam 16 lat i uczęszczam do 1 klasy technikum. Interesuje się sportem głównie piłką ręczną, informatyką i gamingiem. Z natury jestem miły, przyjacielski, opanowany i cierpliwy. Lubie zawierać nowe znajomości i łatwo mi to przychodzi. Nie mam problemu z pomaganiem innym i czerpię z tego przyjemność.
Dlaczego chcesz dołączyc do organizacji: Ponieważ organizacja ta spełnia moje wszystkie wymagania. Należą do niej ogarnięte osoby, które z chęcią poznam. Dzięki organizacji będę miał wiele nowych możliwości do lepszej zabawy na serwerze.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?:  Tak

Offline

#6 2016-10-11 17:41:39

Tiomanek
Usuario
Dołączył: 2016-10-11
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 49.0

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Imię:  Bartosz
Wiek:  16
Nick w grze:  Tiomanek
Staż na serwerze: Od początku serwera.
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak, posiadam w pełni działający mikrofon.
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?:  Tak, używam takich komunikatorów.
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania):  Mam na imię Bartosz, mieszkam w niewielkiej wsi w woj.Wielkopolskim. Na co dzień uczęszczam do technikum o profilu Technik-Informatyk.  Jestem miłym i pozytywnie nastawionym 16latkiem, nie sprawiam problemów wychowawczych i łatwo nawiązuję nowe kontakty.  Mam do siebie dystans i jak ktoś mnie obraża to nie przywiązuję do tego większej uwagi. Interesuję się e-sportem oraz piłką siatkową i nożną.
Dlaczego chcesz dołączyć do organizacji: Dlatego, że mam tu dużo moich znajomych oraz wiem, że są tu ogarnięte osoby można się pośmiać pogadać, a dzięki temu miałbym łatwiejszy kontakt z znajomymi, a tych których zbytnio nie znam z chęcią poznam.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?:  Tak, zapoznałem się z regulaminem tej organizacji.

Offline

#7 2016-10-11 17:55:25

Hebel
Usuario
Dołączył: 2016-10-11
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 40.0.2308.81

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Imię: Mateusz
Wiek: 16
Nick w grze: Hebel
Staż na serwerze: Od 17 września 2016.
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?: Tak
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania): Witam. Mam na imię Mateusz, pochodzę z Płocka i na co dzień uczęszczam do technikum. Jestem bardzo spokojnym i opanowanym człowiekiem lubię współprace i nawiązywanie nowych więzi. Do moich zainteresowań należy głównie motoryzacja.
Dlaczego chcesz dołączyć do organizacji: Chciałbym dołączyć do tej organizacji ponieważ chciałbym poznać nowych ludzi, poznać niektóre osoby i być w ogóle w organizacji.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: Tak

Offline

#8 2016-10-11 17:57:44

Jason
Usuario
Dołączył: 2016-10-11
Liczba postów: 1
AndroidChrome 30.0.0.0

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Imię: Jakub.
Wiek:  14 lat.
Nick w grze: Jason
Staż na serwerze: DBID 6202. Gram na serwerze od dnia 16.12.2015 roku.
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak, posiadam.
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?: Tak, używam.
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania):  Jestem Kuba i liczę sobie 14 lat. Aktualnie uczęszcam do 2 klasy gimnazjalnej do jednej z Kieleckich szkół. Mam dużo zainteresowań począwszy od M.T.A przez sport, muzyke aż po wędkarstwo. Jestem osobą nie bojącą się wyzwań. Nie ograniczam się, lecz wszystko ma swoje granice. Jestem osobą z poczuciem humoru, lecz gdy sytuacja Tego wymaga umiem zachować powagę, lub jak ktoś mnie o to prosi.
Dlaczego chcesz dołączyc do organizacji:  Chciałbym dołaczyć do organizacji Malibu, ponieważ są w niej osoby które znam i mogłem z każdą z nich (prawie) pogadać. Jest jeszcze dużo powodów, aby dołączyć do Tej organizacji, lecz jedną najważniejszą zaletą jest według mnie zgranie oraz współpraca osób będących w Malibu. Już nie chodzi o samą rzecz że są tam super auta i ogólnie, lecz ludzie z którymi można sobie posiedzieć, pogadać i pośmiać się.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: Tak, zapoznałem się z regulaminem organizacji.

Pozdrawiam, Jason.

Offline

#9 2016-10-11 22:19:42

Beezy
Usuario
Dołączył: 2015-04-27
Liczba postów: 2
WindowsChrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Imię:  Adrian
Wiek: 19 lat
Nick w grze: Beezy
Staż na serwerze: DBID - 159, praktycznie od początku serwera
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?: Tak
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania):  Nazywam się Adrian, mam 19 lat i uczęszczam obecnie do czwartej klasy technikum o profilu informatycznym. Głównie interesuję się sportem oraz informatyką. Jestem szczery, wesoły oraz posiadam spore poczucie humoru. Posiadam dystans do świata, jak i również do siebie samego.
Dlaczego chcesz dołączyc do organizacji: Chciałbym dołączyć do organizacji z przyjemną atmosferą, w której można się z wszystkiego pośmiać oraz pogadać na przeróżne tematy. Będąc w Malibu na innym serwerze mam pewność, że właśnie taką organizacją jesteście. Znam również u Was większość członków, więc nie miałbym problemu z aklimatyzacją.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: Oczywiście, że tak

Offline

#10 2016-10-13 23:00:23

IncaVioletta
Presidente
Skąd: Malibu
Dołączył: 2015-04-26
Liczba postów: 163
Windows 7Chrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Runwald napisał/a:

Imię:  Paweł
Wiek: 16 lat
Nick w grze: Runwald
Staż na serwerze: DBID - 4029
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?: Tak
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania):Mam na imię Paweł Bocian. Chodzę do technikum na mechanika. Moi rodzice są rolnikami. Interesuje się graniem w tenis stołowy mam 2 medale jeden za drugie miejsce a drugi za 3 miejsce. I jestem małym trollem.
Dlaczego chcesz dołączyc do organizacji: Chciał bym dojść do organizacji. Bo samemu grac to nudno. Zawsze z kim się o czymś pogadało. Prawie zawsze jestem na serwie wiec można mi ufać. Wiec drodzy gracze z organizacji Malibu może pozytywnie rozpatrzycie moją rekrutacje z góry dziękuje.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: tak

Offline

#11 2016-10-14 20:40:30

Bartixxx
Usuario
Skąd: Jaworzno
Dołączył: 2016-10-14
Liczba postów: 1
WindowsChrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Imię:  Michał
Wiek:  15
Nick w grze: Bartixxx^
Staż na serwerze:  3 Tygodnie (Każdy kiedyś zaczynał Emotes-face-uncertain-icon).
Czy posiadasz działający mikrofon?:  Tak
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?: Tak nawet oba.
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania):  Witam mam na imię Michał mam 15 lat i pochodzę z Jaworzna który mieści się w województwie śląskim.
Moimi zainteresowaniami są m.in.: Sport i E-Sport, Gry komputerowe, Gotowanie oraz Fotografowanie.
Jeśli chodzi o MTA oraz GTA San Andreas gram w nie praktycznie od dziecka.
Zostałem zapoznany z grą dzięki mojemu bratu który w przeszłości również posiadał serwer RPG nad którym zakączył działalność rok temu.
Jestem człowiekiem uprzejmym sprawiedliwym pomocnym. Umiem doskonale radzić sobie w pracy w grupie.
Dlaczego chcesz dołączyc do organizacji: Ponieważ dużo o niej słyszałem od innych osób.
Nigdy niebyłem w organizacji i chcę temu zapoczątkować. Tak jak wyżej pisałem jestem sprawiedliwy, pomocny oraz umiem pracować w grupie a wiem że tacy ludzie w szeregach waszej organizacji są mile widziane.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?:  Owszem.

Pozdrawiam !
-Bartixxx^

Offline

#12 2016-10-16 19:14:24

Tomcio
Usuario
Dołączył: 2016-10-16
Liczba postów: 1
WindowsChrome 53.0.2785.143

Odp: Rekrutacja do Malibu [Październik 2016]

Imię: Tomek
Wiek: 15
Nick w grze:  Tomcio
Staż na serwerze:  od 01.11.2015 do teraz
Czy posiadasz działający mikrofon?: Tak,posiadam bardzo super fanstastyczno elastyczno wyrąbisy mikrofon.
Czy używasz komunikatorów ts3/mumble?: Tak, używam codziennie.
Coś o sobie (Przynajmniej 3 zdania): Jestem Tomek i w tym roku skończyłem 15 lat, mieszkam w małej wiosce w województwie Zachodnio-Pomorskim .Zazwyczaj jestem osobą która pomaga i ma z tego pełną satysfakcję, jestem miły,kulturalny, posiadam dobre poczucie humoru. Interesuje się Pożarnictwem. Czas wolny spędzam na rowerze lub uprawiając sport .Jestem osobą która potrafi pracować w grupie zgodnie i z pełną komunikacją nie spinając się oraz nie robić nawet najmniejszego problemu. Na serwerze gracze raczej kojarzą mnie z Pomocnym/Opanowanym graczem.
Dlaczego chcesz dołączyć do organizacji: Mnie więcej z tego powodu że gdyż yż a nie inaczej poszukuje organizacji która jest ogar i ogółem no.A tak naprawdę to poszukuje jaką ekipę z którą można porozmawiać na chillu bez spinania się o byle co. No i doszło do takiej sytuacji więc czemu by nie spróbować.
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem organizacji?: Tak,zapoznałem się z regulaminem.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Założyciele:
IncaVioletta.
Adeha
Globus
Pablo

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
alfa - mocspeedwaya - ciekawostki-ze-swiata - effluxrpg - a44